Döviz Alım-Satım Hizmetleri

Fetih Döviz ve Yetkili Müessese A.Ş., döviz işlemleri ihtiyaçlarının tamamında kapsamlı bir hizmet sunarak bireysel ve  kurumsal müşterilenin kesintisiz ve kolay bir deneyim yaşamalarını sağlamaktadır. Müşterilerine karşı her zaman “şeffaf”, “anlaşılır” ve “sorumlu” bir yaklaşımla, ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetler sunarak müşteri deneyimini sürekli geliştirmektedir.

Kurumsal müşterilerine iş gereksinimlerine göre döviz alım satım ve döviz  konusunda uzmanlaşmış ve özelleştirilmiş hizmetler sunanmaktadır. Üreticiler, ithalat ve ihracatçılar ve turizm işletmeleri de dahil olmak üzere çok çeşitli kurumsal müşterilere hem perakende hem de toptan döviz hizmetleri ile 50 'den fazla para biriminde en iyi fiyat garantisi ile kolay ve güvenli işlem yapabilme imkanı sunuyor.

Fetih Döviz ve Yetkili Müessese, faaliyetlerinin her aşamasında ve değer zincirinin tüm katmanlarında sorumluluğu esas alır. Ait olduğu sektör ve bağlı olduğu sivil ve idari kuruluşlar ile uyum içinde çalışır. Tedarik zincirinin herhangi bir noktasında, kara para aklamaya iştirak ve terörizmi finanse etme dahil insan haklarını ihlal etme ile ilişkilendirilmeme sorumluluğunun bilincindedir.

Fetih Döviz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet felsefesi ve "Müşteri Tanı"prensibi gereği vermiş olduğunuz kişisel bilgilerin gizliliğinin ve güvenirliğinin sağlanması konusunda gereken tüm dikkati ve özeni göstermektedir.