Destek Hattı

444 4 995

Döviz Alım ve Satım Hizmetleri

Fetih Döviz ve Yetkili Müessese A.Ş., döviz işlemleri ihtiyaçlarının tamamında kapsamlı bir hizmet sunarak  kurumsal ve bireysel müşterilenin kesintisiz ve kolay bir deneyim yaşamalarını sağlamaktadır. 

Üreticiler, ithalat ve ihracatçılar ve turizm işletmeleri de dahil olmak üzere çok çeşitli kurumsal müşterilere hem perakende hem de toptan döviz hizmetleri ile 50 'den fazla para biriminde en iyi fiyat garantisi ile kolay ve güvenli işlem yapabilme imkanı sunuyor.

Yatırımlık Ürünler

Fetih Döviz ve Yetkili Müessese A.Ş., yatırımcılara ve kuyumculara dünya standartlarında kabul görmüş sertifikalı gram altın ve T.C. Darphane tarafından üretilen sarrafiye çeşitlerinden oluşan bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

 

 

Borsa İstanbul Aracılık Hizmetleri

26 Temmuz 1995 tarihinde Borsanın açılmasıyla birlikte faaliyete geçen ilk piyasa olan “Altın Piyasası”, üye kuruluşlar tarafından yurt dışından ithal edilen altının tam rekabet şartlarında alım-satımının yapıldığı organize bir piyasadır.

FETİH DÖVİZ VE YETKİLİ MÜESSESE A.Ş. Borsa İstanbul üyesidir. Altın İthalat ve İhracat yetkisine sahip olan şirketimiz, külçe altın, hurda altın, dore bar ve gümüş ithalat ve ihracatını yapabilmektedir