Biz Kimiz

Fetih Döviz ve Yetkili Müessese A.Ş. , kıymetli madenler sektörüne hizmet vermek üzere 1990’lı yılların başında Kapalıçarşı da kurulmuştur.Altın ve Döviz sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz, Türkiye'nin modern kuyumculukta üretim ve ticaret merkezi olan Kuyumcukent'te faaliyetlerini sürdürmektedir.

Fetih Döviz ve Yetkili Müessese A.Ş., Borsa İstanbul üyesi olarak altın ithalat ve ihracat yetkisine sahiptir.

Müşterilerine karşı her zaman “şeffaf”, “anlaşılır” ve “sorumlu” bir yaklaşımla, ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetler sunarak müşteri deneyimini sürekli geliştirmektedir.

Sahip olduğu güven ve deneyim,kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden sunduğu ürün ve hizmetler , Fetih Döviz ve Yetkili Müessese'yi sektöründe güçlü adımlarla ilerlemesiniz sağlıyor.

 

Neler Yapıyoruz

Kurumsal ve bireysel müşterilerine iş gereksinimlerine göre döviz alım ve satım konusunda uzmanlaşmış ve özelleştirilmiş hizmetler sunanmaktadır.

Üreticiler, ithalat ve ihracatçılar ve turizm işletmeleri de dahil olmak üzere çok çeşitli kurumsal müşterilere hem perakende hem de toptan döviz hizmetleri ile 50 'den fazla para biriminde en iyi fiyat garantisi ile kolay ve güvenli işlem yapabilme imkanı sunuyor.

Değerler 

Doğruluk: İşimizi, içinde bulunduğumuz toplumun değerlerinden ayrılmadan, büyük bir ciddiyet içinde ve doğruluktan ayrılmadan yaparız.

Dürüstlük: İşimizdeki en büyük itibarın dürüstlük olduğunun bilincinde olarak tüm müşterilerimiz ve sektördeki meslektaşlarımızla olan ilişkilerimizi ‘önce dürüstlük’ diyerek yürütürüz.

Güven: Varlığını ve gücünü müşterilerinin duyduğu güven ile kazanmış bir şirket olarak, bize duyulan güveni boşa çıkarmamak için tüm işlerimizde titizlikle hareket ederiz.